Styremøte i Stiftelsen Fekjær

Foto: Institusjonssjef Elling Fekjær

Onsdag 21. februar avholdt Stiftelsen Fekjær styremøte på Gabelshus i Oslo. Foruten vanlig styresaker ble det en grundig drøfting av forsknings- og utviklingsarbeid ved Fekjær.

Innledere var daglig leder i Helseklyngen, Svein Pettersen og utviklingsleder ved Fekjær, Gunnar Fossholt. Styret ber om at FoU skal inngå som et prioritert område i videreutviklingen av Fekjær. Herunder videreutvikle Fekjærs nettverk og samarbeid med andre instanser som driver FoU arbeid i Norge.

Bildet over viser fra venstre styremedlem Erling Lae, styremedlem Jørgen Brabrand, nestleder Ståle Borgersen, styreleder Geir Olav Gogstad, leder av Helseklyngen Svein Pettersen, styremedlem Mona Landsend Strandbråten, utviklingsleder Gunnar Fossholt og ass. institusjonssjef Tor Anders Perlestenbakken.

 

Aktuelt fra Fekjær

Psykologene Martine Furnes og Alexandra Tenebroso

NYTT FAGSEMINAR FOR ANSATTE VED FEKJÆR

Fekjær og psykiatrien generelt er i kontinuerlig faglig utvikling. Vi er en del av det nasjonale nettverket for behandling av alvorlige personlighetslidelser. Vi er på eksterne fagsamlinger. To av våre psykologer er under spesialisering, Flere av våre sykepleiere, sosionomer og vernepleiere er under spesialisering. Alle disse tilfører Fekjær ny fagkunnskap. Fekjær arrangerer i tillegg [...]

Fekjær og psykiatrien generelt er i kontinuerlig faglig utvikling. Vi er en del av det nasjonale nettverket for behandling av [...]

Published 25 apr 2023 by Gunnar Fossholt
Fornøyde og blide folk etter møtet på Stortinget. Fra venstre Tore Hagebakken, Tor Anders Perlestenbakken, Bente Aaland, Elling Fekjær, Lise Selnes, Even A. Røed og Alexandra Tenebroso

STIFTELSEN FEKJÆR INVITERT TIL Å MØTE ARBEIDERPARTIET PÅ STORTINGET

På bakgrunn av avvikling av Fritt behandlingsvalg, ble Fekjær invitert av AP til et møte på Stortinget 13. mars.

På bakgrunn av avvikling av Fritt behandlingsvalg, ble Fekjær invitert av AP til et møte på Stortinget 13. mars.

Published 14 mar 2023 by Gunnar Fossholt